Чистка ноутбука

Чистка ноутбука є дуже важливою складовою по догляду за цими пристроями. Більшість власників ноутбуків уже знають, що чистити його потрібно. Як часто це робити? Це залежить від  багатьох чинників, таких як регіон, де ним користуються, наявності домашніх тварин, так як пил та шерсть є основними причинами виходу з ладу системи охолодження ноутбуків. Як правило, чистити ноутбук потрібно хоча б раз в рік, адже це є умовою для безперебійної роботи пристрою.

Наслідками байдужості є вихід з ладу елементів материнської плати, а саме  відеокарти чи хаба ноутбука(північний чи південний міст).Так само через високу температуру та неможливість системи охолодження справитися з цим, процесор зменшує свою робочу частоту  для того щоб запобігти перегріву ядра процесора та виходу його з ладу. Коли температура ядра процесора вийде за рамки допустимого, ноутбук виключиться,  для того щоб не спалити самого  себе. Тому , як правило, процесор ніколи не є жертвою несправної системи охолодження, так як при перегріві він зможе себе захистити. Інші ж чіпи , при перегріванні, продовжують роботу, тому  ноутбук і на далі буде намагатися працювати, доки не виключиться, та при наступному включені перестане показувати картинку, або вибивати синій екран смерті на Windows 7 та циклічно перезавантажуватися в Windows 10.

Тому, якщо не хочете стати жертвою халатності виробників ноутбуків, які ніколи і ніде не вказують про те, що сервісний огляд потрібно робити ще до завершення гарантійного терміну, обов’язково проводьте чистку своїх пристроїв, щоб їх робота була довгою та продуктивною і не доставляла Вам незручностей.

IMG_20200124_125020-scaled

Зображення 1 з 10

Залитий Ноутбук

Найнеприємніша річ, яка може статися з вашим улюбленим девайсом це коли на нього випадково потрапляє рідина: чай, кава, сік, тощо перше, що робить користувач це старається якомога швидше за допомогою серветку чи рушника забрати зайву рідину з ноутбука, при цьому техніка продовжує працювати і ми думаємо що нічого страшного не сталося, рідина не встигла потрапити на плати і все буде добре. Проходить день другий і з ранку коли ми хочемо приступити до роботи, сідаємо з чашкою теплого чаю, пробуємо включити ноутбук, але він вже не подає признаків і навіть не пробує включитися. Ми перевіряємо чи шнур живлення запханий в розетку, але техніка так і не вмикається. Це означає що в ноутбуці вже встиг відбутися процес електролізу(хімічний процес під дією електричного струму), та металеві контакти з яких складаються елементи плати ноутбука вже знищені корозією. Тепер єдине, що може оживити його, це потрапляння в сервісний цент, для ремонту.


А що можна було зробити для того щоб обійтися малою жертвою, та не довести техніку до повного виходу з ладу:

  1. Вимкнути ноутбук
  2. Обезструмити його, витягнувши зарядний пристрій з нього та батарею
  3. Не гаючи часу занести в сервісний центр для діагностики

Де високо кваліфіковані спеціалісти сервісного центру FixTECH швидко та якісно усунуть будь-яку несправність з платою вашого ноутбука.

зображення_viber_2020-03-04_15-28-27

Зображення 1 з 6

https://fixtech.lviv.ua//

Досвідчені інженери нашого сервісного центру здійснюють ремонт ноутбуків, принтерів та іншої техніки. Швидко та якісно.

遺產稅節稅服務

辛辛苦苦一輩子,到最後還是沒辦法把財產都給子女,合法節稅https://www.taxsleep.com/,讓我們來幫助你,讓你留下更多的錢。

合法節稅是法律允許的,很多富人都是這樣操作,現在聯絡我們,我們可以幫助你留下更多的財富給子女。