Чистка ноутбука

Чистка ноутбука є дуже важливою складовою по догляду за цими пристроями. Більшість власників ноутбуків уже знають, що чистити його потрібно. Як часто це робити? Це залежить від  багатьох чинників, таких як регіон, де ним користуються, наявності домашніх тварин, так як пил та шерсть є основними причинами виходу з ладу системи охолодження ноутбуків. Як правило, чистити ноутбук потрібно хоча б раз в рік, адже це є умовою для безперебійної роботи пристрою.

Наслідками байдужості є вихід з ладу елементів материнської плати, а саме  відеокарти чи хаба ноутбука(північний чи південний міст).Так само через високу температуру та неможливість системи охолодження справитися з цим, процесор зменшує свою робочу частоту  для того щоб запобігти перегріву ядра процесора та виходу його з ладу. Коли температура ядра процесора вийде за рамки допустимого, ноутбук виключиться,  для того щоб не спалити самого  себе. Тому , як правило, процесор ніколи не є жертвою несправної системи охолодження, так як при перегріві він зможе себе захистити. Інші ж чіпи , при перегріванні, продовжують роботу, тому  ноутбук і на далі буде намагатися працювати, доки не виключиться, та при наступному включені перестане показувати картинку, або вибивати синій екран смерті на Windows 7 та циклічно перезавантажуватися в Windows 10.

Тому, якщо не хочете стати жертвою халатності виробників ноутбуків, які ніколи і ніде не вказують про те, що сервісний огляд потрібно робити ще до завершення гарантійного терміну, обов’язково проводьте чистку своїх пристроїв, щоб їх робота була довгою та продуктивною і не доставляла Вам незручностей.

IMG_20200124_125020-scaled

Зображення 1 з 10