Ремонт мікрохвильових печей

Мікрохвильовка – невід’ємний атрибут сучасної кухні, але, як будь-яка техніка, вона з часом виходить з ладу. Однією з найчастіших причин поломки мікрохвильової печі є безвідповідальне ставлення до техніки, а саме нерегулярне миття камери.

Під час підігрівання їжі виділяється велика кількість жиру, яка й осідає на стінках печі та на слюдяній пластині, що захищає магнетрон. Температура, до якої нагріваються жирні залишки, становить більше 1000°С. Внаслідок прогару слюди жир потраплає і на сам магнетрон, що приводить до його перегорання.

Другою причиною виходу з ладу є потрапляння жиру всередину мікроперемикачів, які відповідають за своєчасне відключення високовольтного трансформатора під час відкриття дверки мікрохвильової печі. Внаслідок цього стається коротке замикання та виходить з ладу запобіжник, піч перестає працювати. Але й трапляється, що елементи мікрохвильової печі виходять з ладу й через заводський брак, такий як неякісні високовольтні конденсатори та високовольтні діоди, що призводить до перегорання запобіжника.

Нагадуємо, що самостійно ремонтувати мікрохвильову піч небезпечно, оскільки для роботи магнетрона потрібна висока напруга до 4kV. І хоча мікрохвильовка може бути не підключена до мережі 220V, якщо вийде з ладу високовольтний діод, який розряджає високовольтний конденсатор, а в ньому є залишковий заряд, що може бути смертельним для людини, вона зможе вдарити струмом.

IMG_20210128_180318_011

Зображення 1 з 5

https://fixtech.lviv.ua//

Досвідчені інженери нашого сервісного центру здійснюють ремонт ноутбуків, принтерів та іншої техніки. Швидко та якісно.

遺產稅節稅服務

辛辛苦苦一輩子,到最後還是沒辦法把財產都給子女,合法節稅https://www.taxsleep.com/,讓我們來幫助你,讓你留下更多的錢。

合法節稅是法律允許的,很多富人都是這樣操作,現在聯絡我們,我們可以幫助你留下更多的財富給子女。